EV100 – Sada tundi suhete heaks

Mõnusad, hästitoimivad suhted lähedaste inimeste vahel on miski, mida kunagi pole Eestis liiga palju ja millest kõik südames unistavad. Lähedane paarisuhe ning hea läbisaamine eri põlvkondade vahel annab võimaluse ka muudes eluvaldkondades tegus ja tõhus olla. Erinevad vaimse ja füüsilise tervise hädad, katkise hingega lapsed, vägivald, sõltuvused – paljusid probleeme annaks vältida, kui inimestel lisaks heale tahtele oleks lihtsalt natuke rohkem oskusi, kuidas kõige kallimate inimestega paremini läbi saada. Kõige lähedasemad inimesed võivad teha kõige rohkem haiget – aga nad on ka meie suurim ressurss.
Eesti Pereteraapia Ühingu pereterapeudid kingivad EV 100 sünnipäeva puhul Eestimaa inimestele sada tundi tasuta koolitusi erinevatel peresuhete alastel teemadel. Koolitused toimuvad aasta jooksul Eesti erinevates kohtades ja algavad detsembris 2017.
Osa pereterapeute korraldab koolitusi ise, osade pereterapeutidega saab ühendust võtta ja neid enda kooli, lasteaeda, kogukonda või mujale rääkima kutsuda.

Pereterapeutide nimekiri, keda saab kutsuda koolitama, on leitav siit:
EV100 kutsutavad terapeudid

Jooksvat infot koolituste ja terapeutide kohta saab Facebookist:
EV100 – Sada tundi suhete heaks
https://www.facebook.com/EV100-Sada-tundi-suhete-heaks-417462132002949/

Kontakt: Kätlin Konstabel (56676540, katlin.konstabel@gmail.com)