Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

 1. E-poe kasutustingimused kehtivad pereterapeudid.ee e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Eesti Pereteraapia Ühing (edaspidi pereterapeudid.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 2. Pereterapeudid.ee jätab endale õiguse teha muudatusi e-poe kasutustingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Pereterapeudid.ee veebilehel.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

 1. Pereterapeudid.ee e-poes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud e-poe kasutustingimustega ning on nendega nõus.
 2. Kõik Pereterapeudid.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes. Hinnad sisaldavad 0%-list käibemaksu.
 3. E-poest müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
 4. Pereterapeudid.ee jätab endale õiguse teha muudatusi e-poe kasutustingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Pereterapeudid.ee veebilehel.
 5. Teave toote kohta on esitatud e-poes vahetult toote juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Ostukorvi lehel saab Klient soovi korral muuta ostukorvi sisu. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
 2. Pärast kauba lisamist ostukorvi on võimalik jätkata teiste toodete sirvimist või sisestada tellimus. Peale tellimuse kinnitamist kuvatakse Kliendile ekraanil tellimuse kokkuvõte.
 3. Peale tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui Klient katkestab tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb tooted ostukorvi uuesti valida.
 4. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist. Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille Klient saab tasuda valides talle sobivaima mooduse – arvega, pangalingi kaudu või pangakaardiga.
 5. Leping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse peale seda, kui Klient on tellimuse eest tasunud ning tasumisele kuuluv summa on laekunud Eesti Peretarapeudid Ühing arvelduskontole.
 6. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi ja hiljemalt 3 tööpäeva jooksul saadetakse Kliendi e-posti aadressile kinnitus osalemise kohta.
 7. Juhul kui Klient ei ole tellimuse eest tasunud 7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest, siis on Pereterapeudid.ee-l õigus tellimus tühistada.

TAGANEMISÕIGUS

 1. Pereterapeudid.ee  veebipoel on õigus lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud teenus jätta osutamata, kui toote hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui Pereterapeudid.ee-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Kliendiga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
 2. Tellimuse tühistamiseks ja raha tagasi saamiseks tuleb Kliendil saata e-kiri aadressil pereterapeudid@gmail.com. Kirjas peab kajastuma järgmine info: tellitud toote nimetus, tellimuse number ning Kliendi arveldusarve number, kuhu raha tagasi kanda. Ürituse eest tasutud summa tagastatakse Kliendi arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Pereterapeudid.ee-ni.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

 1. Pereterapeudid.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Pereterapeudid.ee-le enda isikuandmete töötlemiseks.
 2. Pereterapeudid.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni Kliendi ostutellimuse täitmiseks ning ei avalda neid kolmandatele osapooltele.