Pereterapeudid

Pereteraapia teenust pakkuvad spetsialistid

Nimi Töökoht /piirkond Kontakt

TALLINN:

Aet Lass
psühhoterapeut,
laste ja noortega pered ja nende probleemid
Tallinna Kesklinna Lastepolikliinik, Laste ja Noorte Nõustamiskeskus
Ravi 27-370, Tallinn
aetlass@gmail.com
tel. 51 949 555
Algi Samm
paari- ja pereteraapia, indiv.nõustamine
MTÜ Collega www.collega.ee
algi.samm@collega.ee
tel. 5019402
Anne Kleinberg
Lastepsühhiaater
SA Tallinna Lastehaigla anne.kleinberg@lastehaigla.ee
Anne Muinaste
psühholoog
Mahena Keskus
Tatari 12, Tallinn
anne.muinaste@mail.ee
tel. 5256862
Anneli Liivamägi-Hitrov
psühholoog, pere- ja paariteraapia, perelepitus,
individuaalne nõustamine (s.h.lapsed)
FIE erapraksis, Eesti Lepitajate Ühing aliivamagi@yahoo.com
tel. 53401638
Anni Sarv
paari-ja pereteraapia
Harjumaa
Jüri
anni.sarv@hot.ee
tel. 53452070
Anu Tõniste
kliiniline psühholoog
Tallinna Kesklinna Lastepolikliinik
Ravi 27-338, Tallinn
MTÜ Collega
www.collega.ee
anu.toniste@collega.ee
tel. 56262121
Ene Raudla
kliiniline psühholoog,
lapsepsühholoog,
Gordoni Perekooli
koolitaja
SA Viljandi Haigla
Perekeskus “Sina ja Mina”, Tallinn
ene.raudla@mail.ee
www.sinamina.ee
tel. 51 57358
Evi Vilgats
pereterapeut
nõustamiskeskus Papaver Evi.Vilgats@papaver.ee
tel. 53 267 008
Haide Antson
psühhoterapeut
Juhtimispartner OÜ
Helme 7-48, Tallinn
haide.antson@sinamina.ee
tel. 5151755
Hailii Õllek
psühhoterapeut,
laste ja noortega pered ja nende probleemid
Tallinna Kesklinna Lastepolikliinik,
Laste ja Noorte Nõustamiskeskus
Ravi 27-370, Tallinn
hailii.ollek@mail.ee
tel. 6207342
Harri Küünarpuu
kliiniline psühholoog-
psühhoterapeut
PERH Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt. 52, Tallinn
Perekonnastuudio ABX
hkyynarpuu@gmail.com
www.hot.ee/abx
Helen Alton
pere- ja paariteraapia
laste ja noorukite probleemid
Perenõustamise ja teabekeskus AMAE OÜ
Estonia pst 15, Tallinn
www.amae.ee
helen@amae.ee
amae@amae.ee
tel. 6216677
tel. 5109445
Helen Sööl
pere- ja paariteraapia
Tallinn www.suhtelabor.ee
helen@suhtelabor.ee
tel. 56253279
Ilona Gassmann
psühholoogiline nõustaja
psühhoterapeut
paari-, pere- ja indiv.psühhoteraapia
MTÜ Sigmund
Raudtee 64, Tallinn
www.paarisuhe.ee
ilonagass@gmail.com
tel. 5028095
Imbi Mihhailov
psühholoog
paari-, pere- ja indiv.psühhoteraapia
Marienthali Psühhiaatria ja Psühholoogia Keskus
Mustamäe tee 16, Tallinn
erapraksis:
registratuur@mppk.ee
tel. 6505036
imbi@tiidatuuda.com
tel.5043993
Janne Kants
paari- ja pereteraapia
indiv. nõustamine
Keha ja Meele Teraapiakeskus OÜ
Tallinn
www.teraapiakeskus.ee
janne@teraapiakeskus.ee
tel. 55640559
Jelena Riis
kliiniline psühholoog,
pereterapeut
Töökeeled: vene keel ja eesti keel
SA Lastehaigla, Tallinn jelrii3@gmail.com
tel. 5224910
Kadri Raid-Laur PERH Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt. 52, Tallinn
kadri.raid@mail.ee
tel. 55993232
Kadri Troost
kliiniline psühholoog
pere- ja paariteraapia
indiv. nõustamine
PERH Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt. 52, Tallinn
erapraksis:
Viimsi vald, Haabneeme, Heki tee 10-6
kadritroost@hotmail.com
tel. 52 878 16
Katrin Küünarpuu
kliiniline psühholoog-
psühhoterapeut
PERH Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt. 52, Tallinn
Perekonnastuudio ABX
katrin.kyynarpuu@mail.ee
www.hot.ee/abx
Katrin Laur
pere- ja paariteraapia,
lapsevanemate
nõustamine, laste ja
noorukite nõustamine, töökeel: eesti ja vene keel
Põhja-Tallinna Valitsuse
sotsiaalhoolekande osakonna lastekaitse talitus
Kotzebue tn 2, Tallinn
Katrin.Laur@tallinnlv.ee
kat1laur@hot.ee
tel. 6457075
tel. 55545049
Katrin Saali Saul
pere- ja paariteraapia
individuaalne nõustamine
holistiline teraapia
Töökeeled: eesti, vene, inglise
Tallinn, erapraksis Valendik OÜ http://katrinsaalisaul.ee
katrinsaali@gmail.com
tel. 56499121
Kei Andresen
psühholoog, pereterapeut.
Töö paaride ja lastega peredega.
OÜ Vaimne Tervis, Suur-Ameerika 28, Tallinn
Harju Kosel (erapraksis)
www.kesktee.ee
kei.andresen.1@gmail.com
tel. 53 488 745
Kristel Altmae
psühholoog, pere- ja paariteraapia, individuaalne nõustamine
OÜ Vaimne Tervis (vastuvõtt Tallinna kesklinnas) www.kesktee.ee
kristel.altmae@gmail.com
tel. 5060920
Kärt Kase
pere- ja paariteraapia
perelepitaja, töökeel: eesti keel ja inglise keel
vastuvõtt Tallinna kesklinnas www.suhteabi.ee
tel. 53830017
Küllike Lillestik
pere- ja paariterapeut, IMAGO suhtenõustamine, EFT paariteraapia, raseduskriisinõustaja,
töökeel: eesti, vene ja inlgise keel
 Tallinn www.kyllikelillestik.com
mob. 53910923
Skype: klillestik
FB: Küllike Lillestik
Lii Lilleoja
eripedagoog-pereterapeut
EELK Perekeskuses
Lastekodu 6A, Tallinn
lii@perekeskus.eu

www.perekonsultatsioonid.ee/pereteraapiakeskus

tel. 5279096
Lilian Reinson
kliiniline psühholoog
pere-, paari-ja indiv.psühhoteraapia
PERH Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt. 52, Tallinn
lreinson@gmail.com
www.hot.ee/lreinson
tel. 56652300
Mai Veier
Paari- ja perenõustamine,
lastega seotud probleemid.
Tallinn mai.veier@mail.ee
tel. 5077890
Mare Vennik
psühholoog, pereterapeut
töökeel: eesti ja vene keel
Eesti Pereteraapia Keskus, Kesklinna Lastepolikliinik
Tallinna Perekeskus
www.perekonsultatsioonid.ee/pereteraapiakeskus
www.pk.ee
mare.vennik@gmail.com
mare.vennik@pk.ee
tel. 5101779
Marika Kivik
psühholoog
paari- ja pereteraapia, indiv.nõustamine
erapraksis: MTÜ Collega www.collega.ee
marika.kivik@collega.ee
tel. 56499410
Marju Jõulu
pere- ja paariteraapia, loovteraapia
MTÜ Collega,
Keila RK
www.collega.ee
marju.joulu@gmail.com
tel. 5279700
Marge Vainre
paari- ja pereteraapia
suhtlemistreeningud
Perekeskuses Sina ja Mina
Lastekodu 6a, Tallinn
või Ranna tee 2, Tabasalu, Harku vald
marge.vainre@gmail.com
tel. 56607054
Marlen Tammsaar-Ojamets
psühholoog, paari- ja pereteraapia, täiskasvanute ja noorte individuaalne nõustamine, EFT
MindGuide OÜ
Tallinn
www.mindguide.me
mindguide@me.com
tel. 56800765
Meelike Saarna
paari- ja pereteraapia
Perekeskuses Sina ja Mina
Lastekodu 6a, Tallinn
meelike@sinamina.ee
info@meelikekoolitus.ee
tel.+372 5026023
Merle Ameljušenko
pere- ja paariteraapia
laste probleemid koolis ja kodus
Vastuvõtt Tallinnas kokkuleppel
Rakveres: Tuleviku tn. 8 (EA OÜ Viik ja Murrik)
perenoustamine@gmail.com
tel. 56915214
tel. 3242474
Merle Rohtmets
psühholoog
paari- ja pereteraapia
indiv. nõustamine
OÜ Aarika
Lauteri 5, Tallinn
www.aarika.ee
merle@aarika.ee
tel. 6620068
tel. 5111119
Pille Kütt
pere-ja paariteraapia
seksuaalnõustamine
Tallinn pillekytt@hotmail.com
tel. 56668123
Piret Aavik
lastepsühhiaater
lastega pered ja nende probleemid
PERH Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt. 52, Tallinn
piret.aavik@mail.ee
tel. 5126201
Roman Timofejev
paari- ja pereteraapia
(eesti, vene ja inglise keeles)
Tallinn tel. 566 35 394
Siiri Tõniste
kliiniline psühholoog-psühhoterapeut
SA Tallinna Lastehaigla
erapraksis:
Raudtee 64, Tallinn
siiri.toniste@mail.ee
tel. 56456013
Saale Kibin
psühholoog
perekeskus “Väike Päike”
Valga tn.10, Laagri
Kraavi tee 1, Viimsi
www.lasteklubi.ee
saalekibin@gmail.com
tel. 56474844
Siivi Hansen
paari- ja pereteraapia, indiv.nõustamine
Erapraksis,
Estonia pst 15, Tallinn
hansensiivi@gmail.com
tel. 5219602
Sille Õun
psühholoog, paari- ja pereterapeut, töötan paaridega ja lastega peredega
Tallinn, Tartu sille.oun@gmail.com
www.perepraksis.weebly.com
tel. 5025885
Sirje Vahar
paari- ja pereteraapia, indiv.nõustamine
MTÜ Collega www.collega.ee
sirje.vahar@collega.ee
tel. 55618607
Sirje Agan
psühholoog-psühhoterapeut
pere-ja paariteraapia
kriisi-ja leinatöö
Erapraksis Tallinnas
Raudtee tn 64, Nõmme
Sirje.Agan@gmail.com
tel. 51 34 977
Sirje Grossmann-Loot
pere-ja paariteraapia
Töökeel: eesti ja vene keeles
SA Eesti Lastefond
Lai 31, Tallinn
www.elf.ee
Sirje.Grossmann-Loot@elf.ee
tel. 51 47 440
Tiiu Luks
kliiniline psühholoog-psühhoterapeut
Narva mnt 17-6, Tallinn tel. 55620919
Triin Kahre
pereteraapia, koolipsühholoog
töökeel: eesti ja inglise
Perekeskus Sina ja Mina, Tallinn www.sinamina.ee
triin.kahre@gmail.com
tel. 52 87177

KEILA:

Evelin Rosenvald-Ergma
psühholoog
Tallinn , Keila evelin.ergma@gmail.com
tel. 5178382

TARTU:

Aime Meos
lastepsühhiaater
lastega pered ja nende probleemid
indiv. teraapia
pereteraapia
TÜK Psühhiaatriakliinik
Tartu, Raja 31
aime.meos@kliinikum.ee
tel. 7318791
tel. 56643844
Aita Keerberg
kliiniline psühholoog-
psühhoterapeut
Tartu www.insait.ee
aita.keerberg@gmail.com
tel. 56453185
Anneli Veeret
kliiniline psühholoog-psühhoterapeut
Tartu www.anneliveeret.com
anneliveeret@gmail.com
tel. 53408204
Auli Kõnnussaar
pereterapeut
koolipsühholoog
Gordoni Perekooli ja PREP-paarisuhtekoolituse koolitaja
Tartu
Tartumaa Rajaleidja keskus
auli.konnussaar@gmail.com
tel. 5642982
Galina Podberjoznaja
psühholoog-pereterapeut, töökeel: eesti ja vene keel
Tartu Vangla galinapod@hotmail.com
galina.podberjoznaja@just.ee
tel. 5271920
Jelena Müürsepp
psühhiaater
SA TÜK Psühhiaatriakliinik jelena.myyrsepp@kliinikum.ee
tel. 7318770
Jelena Põldsam
kliiniline psühholoog-
psühhoterapeut
laste, noorukite ja täiskasvanute söömishäired
(eesti ja vene keel)
Ambromed kliinik
Tartu
www.ambromed.ee
info@ambromed.ee
tel. 7451175
Kaidi Kübar
psühholoog, pereterapeut, töökeel eesti ja vene keel
AJK Kliinik, Sõbra 54, Hingamisruum OÜ, Riia 15b, Tartu www.hingamisruum.ee, kaidi.kybar@gmail.com
tel. 5159339
Kiira Järv
kliiniline psühholoog-psühhoterapeut
pere- ja paariteraapia
laste ja noorukite probleemid
Perekonsultatsioonid OÜ,
Tartu
www.perekonsultatsioonid.ee
kiira@perekonsultatsioonid.ee
tel. 5219240
Krista Joost
pereteraapia
eelistatud sõltuvusprobleemid
Tartu
Jõgeva
krista.joost@gmail.com
tel. 53401706
Kätlin Konstabel
psühholoog-psühhoterapeut, paari-ja pereteraapia, internetiga seotud sõltuvus-ja suhteprobleemid,
töökeel: eesti keel, inglise keel
Tartu, Tallinn
Eesti Rakenduspsühholoogia Keskus OÜ
www.psych.ee
katlin.konstabel@psych.ee
tel. 56676540
Kätlin Servet
pereterapeut, koolitaja, SPEP-programm noorte nõustja
Tartu, Jõgeva
Eesti Pereteraapia Keskus, FIE Kätlin Servet, Tartu Vangla
www.perekonsultatsioonid.ee/pereteraapiakeskus
katlinservet.wordpress.com
katlinservet@gmail.com
tel. 5149897
Külli Joasaar
psühholoog, paari- ja pereteraapia, indiv. nõustamine
Perepraksis, Eesti Pereteraapia Keskus,
Tartu
www.perepraksis.weebly.com
kylli.joasaar@gmail.com
tel. 53 456 498
Külli Kübar Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus,
Vaksali 14, Tartu
http://www.ut.ee/~kkybar
kulli.kubar@ut.ee
tel 51999307
Lemme Haldre
kliiniline seksuoloog,
nõustamine ja teraapia täiskasvanute,
noorukite ja laste seksuaalprobleemide
puhul
Tartu kliinik EliteTartu Laste Tugikeskus www.kliinik.ee
tel. 7409930
ch.abuse@online.ee
tel. 7484666
Mari Reilson SA Tartu Ülikooli kõrvakliinik
kuulmise ja kõnestamise osakond
mari.reilson@kliinikum.ee
tel. 5116545
Marika Käggo
psühholoog, paari-ja pereterapeut, loovterapeut,
laste saamise probleemid; lastega käitumisega seotud mured
ProVida Kliinik OÜ, Raatuse 77, Tartu mkaggo@gmail.com
tel. +3725296266
Piret Hallast
pere- ja paariteraapia,individuaalne nõustamine
Tartu, Eesti Pereteraapia Keskus www.pirethallast.ee
piret.hallast@gmail.com
tel. 56 646 992
Rena Pent
psühholoog, pere- ja paariteraapia,
Töökeel: eesti, inglise, soome
Tartu renapent13@gmail.com
tel. 5056889
Signe Uustal
psühholoogiline nõustaja, pere- ja paariterapeut, IMAGO suhtenõustamine
Tartu signe.uustal@gmail.com
tel. 5056386
Tiit Kõnnussaar
pere- ja paariterapeut
Tartu Ülikooli interpersonaalse kommunikatsiooni õppejõud
Gordoni Perekooli ja PREP-paarisuhtekoolituse koolitaja
töökeeled: eesti, vene, inglise
Tartu,
Eesti Pereteraapia keskus
Ambromed Kliinik
www.isale.ee
tiit@pereterapeut.ee
tel. 5018517
Tähe Rootsmäe
kliiniline psühholoog, pereterapeut, töökeel eesti ja inglise keel
SA TÜK psühhiaatriakliinik, Eesti Pereteraapia Keskus, Ambromed Kliinik www.taherootsmae.ee
tahe.rootsmae@gmail.com
tel. 55979815

NARVA

Viktoria Šumarova
psühholoog, pereterapeut,
PREP-paarisuhtekoolitus, Gordoni perekool, lastevanemate programmi “Imelised aastad” koolitaja,
Töökeeled: vene, eesti, inglise keel
Norden Stream OÜ
Narva
kviktoria@mail.ru
tel. 56565479

PÄRNU:

Anne Toiger Pärnu annetoiger@gmail.com
tel. 55674440
Ants Puusild
psühhiaater
Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik
Sääse 3, Pärnu
www.ph.ee
puusild@ph.ee
tel. 4473277
tel. 5228314
Ene Talvist
psühholoog
Pärnu enetalvist@gmail.com
tel. 5287367
Monika Koppel eravastuvõtt, Pärnu http://monikakoppel.edicypages.com/et
tel. 56956649
monika.koppel@gmail.com

PÕLVA:

Aija Kala
psühholoog
Tartu, OÜ Katriito Põlva, AS Põlva haigla www.katriito.ee
tel. 58587806
www.polvahgl.ee
aijakala@gmail.com
tel. 7999154

PÕLTSAMAA:

Karmen Maikalu
pere- ja paariteraapia, koolipsühholoog, Gordoni Perekooli ja PREP-paarisuhtekoolituse koolitaja
Põltsamaa, Tallinn maikalu@gmail.com
tel.5242744

HAAPSALU:

Tiina Kütt
psühholoog
Läänemaa Laste ja Noorte Nõustamiskeskus
Kastani 7, Haapsalu
www.noustamiskeskus.ee
info@noustamiskeskus.ee
tel. 4737227
tel. 5151367

SAAREMAA:

Ülle Saar Saaremaa Perenõuandla OÜ
Pikk 30, Kuressaare
perenouandla@tt.ee
tel. 4539800

RAKVERE:

Maarika Kongi
laste, noorte ja täiskasvanute individuaalne nõustamine
pere- ja paariteraapia
OÜ Kalmako mkongi@yahoo.com
tel. 5241219
Pille Murrik
paari- ja pereteraapia
indiv. nõustamine
Rakvere pillemurrik@gmail.com
tel. 56566895
Tiina Teska
psühholoogiline nõustaja
pereterapeut
Rakvere www.kohtumiskoht.ee
tina.teska@gmail.com
tel. 5010363

VÕRU:

Kristi Pihla
pereterapeut
Võru, Jüri 16, Jaansoni Psühhiaatriakeskus Võru filiaal kristi.pihla@mail.ee
tel. 5265234

VILJANDI:

Reet Madisson
lastepsühhiaater
Joonase Nõuandla OÜ
Turu tn, 8/10, Viljandi
Viljandi Tervisekeskus
tel. 5165091